Чемпіонат України з кьорлінгу 2017 року відбувся в м. Київ

Чемпіонат України з кьорлінгу 2017 року відбувся в м. Київ

Другий чемпіонат України з кьорлінгу вже став історією. Змагання були проведені під егідою Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнської федерації кьорлінгу.

У період з 11 по 15 грудня 2017 року на льодовій арені «Каток» на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Дивосвіт-плюс» відбувся турнір серед чотирьох жіночих команд, а чоловіки змагались з 18 по 22 грудня. 

В розпорядженні гравців було надано дві 45-метрові доріжки, щітки, слайдери і 32 камені для кьорлінгу, кожен з яких важить приблизно 20 кілограмів.

Формат заходу передбачав проведення групового раунду змагань, за результатами якого було проведено раунд плей-офф, який і визначив переможців. 

Чемпіонками України стала команда з м. Києва – «Оранжеві», друге місце теж посіли Киянки – команда «Жовтих», а бронзу здобула команда Київської області – «Червоні».

У чоловіків золото виборола команда під назвою «25», срібним призером чемпіонату стала команда «Київська область». Третє місце турніру дісталось команді «Слайдер». 

Всеукраїнська федерація кьорлінгу вітає переможців та призерів змагань, а також висловлює вдячність учасникам змагань від жінок команді «Зелених» та від чоловіків – команді «Механ».

Відзначимо, що кьорлінг є зимовим Олімпійським видом спорту, який було включено до програми Зимових Олімпійських Ігор в Нагано (Японія) в 1998 році. 


Фото прес-служби управління фізичної культури і спорту Київскьої облдержадміністрації https://sport-koda.org/
Feedback form

60-A VOZDVYZHENSKA ST., OFFICE 501, KYIV 04071 UKRAINE